Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne minél olcsóbban...

Hogyan lehetne minél olcsóbban megúsznom?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy egy számítógépet szeretnék összerakni,amihez már van 2 alkatrészem,illetve 2+1 mert van gépházam is.

nos mivel nekem nem kell játékra,legalábbis a legújabbakra biztos nem.

legfőképp internet,olvasás,netezés,facebook,youtube és filmnézés.

néha 1-1 videómegvágásához


szóval van egy:


Processzorom: AMD Athlon II X2 3.00Ghz

Alaplapom: Asrock N68- VS3 UCC

és ennyi.

szóval ezekhez szeretnék még venni ugye dolgokat,hogy egy teljes gép legyen belőle.

videokártyát ha nem muszáj akkor nem vennék,mivel ezen elvileg van alaplapi,ami netezésre,videózásra tökéletes.

kellenek még Ramok,2-4GB rátok bízom.

Tápegység--> lehetőleg minél megbízhatóbb és minél olcsóbban

egy HDD elég a 250GB-os

kb ennyi lehet,hogy kifelejtettem valamit legyetek szívesek majd akkor azt ozzá pluszba leírni,hogy mi kell még és mennyi az ára kb.


szóval az a kérdés,hogy minél olcsóbban összetudja tenni egy netezésre még 5 évig biztos jó gépet :D


kérlek írjatok sokat!

köszönöm előre is a segítőkész emberek segítségét!



2014. okt. 1. 20:24
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

... Kapta vagy hasznalt?

Többit is ved hasznaltan hisz nem mai drabok tán már most 5 evesek (kiadástol)

2014. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Felre ne ertsd ha hibatlan lesz 10 evig is mehet es tovab de tan mar ma is van olyan netes dolog ami megfogna amelett mint irtam regiek igy a jovoben ki tudja hogy fog szerepelni...
2014. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Minimum kb ujonan hdd ram tap 30ezer talan 25 is igazabol ramot hddt te is tudsz valaSztani tap meg legyen fsp apn 350 es kesz vagy keresel chieftec ctg 300(?) 350 t
2014. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!