Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy a laptopom...

Miért van az, hogy a laptopom egere mindig magától mozog?! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Már jó ideje csinálja ezt és már nagyon idegesítő! Mintha "önálló életet élne" az egér, és mindig magától az egyik sarokba húz. (Tudom, rosszul fogalmaztam) Alig lehet visszahúzni! Játék közben is ezt csinálja, ha újraindítom a gépet akkor is, van olyan, amikor megáll egy időre, először újra kezdi, lassan megy, utána begyorsul! Amikor megkaptam ezt a laptopot csak rövid ideig csinálta, és nagyon lassan. Legyetek szívesek, segítsetek! Még valami: van egy gomb egerem is, a billentyűzet közepén. (Többnyire azt használom) Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2014. okt. 23. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

touchpad vagy rendes egér?

A driverét rakd föl.

2014. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wolf Zsolt válasza:
Szia! Lehet hogy egy vìrus vagy csupán az egeret kel lecserélni ill az egérpadot is ellenőrizd (helyette könyvet vagy papír lapot)
2014. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez egy touchpad, ezt az első válaszolónak küldöm.
2014. okt. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!