Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell-e képernyő véd fólia és...

Kell-e képernyő véd fólia és lehet-e ezzel az egérrel használni?

Figyelt kérdés

Egy Asus FonePad 7 FE170CG-1A044A hüvelykes táblagépet akarok vásárolni csak nem tudom kell neki külön képernyő védő fólia vagy már gyárilag van rajta? És ha kell milyet vegyek?


Ez a tablet az: www.emag.hu/asus-fonepad-7-7-huvelykes-tablagep-intel-174-dual-core-z2520-1-20ghz-es-processzorral-1gb-ddr2-8gb-3g-s-kapcsolat-wi-fi-bluetooth-4-0-gps-android-4-3-jellybean-fekete-fe170cg-1a044a/pd/D309LBBBM/


És van egy vezeték nélküli Bluetooth-os egerem (HP Touch to Pair) csak nem tudom működni fog-e a tablettal? En csak azt találtam hohy MicrosoftŸ WindowsŸ XP/Vista™/7/8/Mac OSX és olyat írtak hogy csatlakoztathatja bármely Bluetooth-kompatibilis notesz- vagy táblagéphez (NFC) egérként?


Jó hozzá az az egér?


[link]



2014. okt. 23. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell hozza vedofolia, nalam uj telonal is mindig az az elso, hogy leszedem rola a foliat, meg sosem karcoltam meg. Ha bena vagy, akkor foliaval is tonkreteszed.
2014. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyárilag szerintem mindegyiken van, de én is le szoktam szedni, mert csak idegesít.


Egér szerintem mindegy, hogy milyen.

2014. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igenis kell rá. Nekem is van, plusz biztosíték a karc ellen.
2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó engem amúgy nem idegesít ha van rajta fólia de ha nincs az se baj mert megkarcolni úgy se tudom mert nincs akkora körmöm.
2014. okt. 23. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Körömmel nem is tudod megkarcolni, annál keményebb az anyaga.

Fóliát én sem használok, a telefonom másfél éves és karcmentes.

G.

2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tabletről szedtem le rögtön a fóliát, mert fóliával szarul érzékelt.
2014. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek majd ha megjön a tablet majd meglátom hogy kell-e fólia amúgy is inkább az egér érdekelt hogy menni fog-e vele mert ha megy akkor inkább azzal fogom többet használni.
2014. okt. 23. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:

más az a fólia ami gyárilag rajta van és más ami kifejezetten kijelzővédő fólia, van sok féle, ez pl. megbízhatóan jó minőség, nekem is ilyen van: xprotector.hu

szerintem alap hogy ha veszel egy drága tabletet akkor arra veszel egy normális fóliát is

2014. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek jók hozzá?


[link]


[link]


[link]

2014. okt. 25. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
miért vennél ilyen vacakot amikor vehetsz olcsóbban jobbat úgy hogy még a szállítás is olcsóbb ott?
2014. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!