Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nem probléma egy cpu-nak...

Az nem probléma egy cpu-nak ha töbször volt le szedve?

Figyelt kérdés

Vettem egy I3 4150-es cpu-t kb hónapja de azóta is a gyári paszta van rajta ás már vagy 4x-el le volt szedve és visszarakva ebből kétszer letöröltem a pasztát magáról a cpu-ról a hűtőről nem.

(Szervizelve volt meg haveromnál próbáltam ki.)

Nem probléma nem kell vegyek új pasztát?



2014. nov. 12. 21:54
 1/7 hozsoltika67 ***** válasza:
Ez elég jó cucc de,ne szedegesd le mert az nem tesz jót neki?hűtőpaszta: [link]
2014. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hozsoltika67 ***** válasza:
Ja és a hűtőről is szedd le a gyári vacakot is,és csak a procira tegyél borsónyit középre ,keményebb plasztik kártyával óvatosan egyenletesen elkened rajta,majd összerakod "és békén hagyod"
2014. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"gyári vacakot" háát azért azok a paszták nem olyan vacakok..

nem látjuk hogy mennyi paszta van rajta.. melegedik nagyon? ha nem akkor nem kell újrapasztázni.. de azért elárulhatnád hogy miért kellett 4x leszedni

2014. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyi a maximum hőmérséklet ahol még normális?
2014. nov. 13. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
általában terhelés alatt kb 70 fok szokott lenni a processzoroknak az amit MÉG elbírnak.. az intel oldalán max 72fok van aminek "ajánlott" kitenni a processzort
2014. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi figyelni fogom. De ezt le lehet tesztelni a proci tesztelővel is nem ami max terhelésre pörgeti fel a procit és mutatja a hőmérsékletét nem?
2014. nov. 13. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
elméletileg lehet csak szerintem szórakoztatóbb kb 1 órán keresztül játszani mint hogy nézni hogy semmit nem csinál a gép :D
2014. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!