Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyhat a gépem mert gyenge...

Lefagyhat a gépem mert gyenge a videokártya? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Windows 7-em van

Pl.: játszok és egyszer csak lefagy megakad a kép és a hang. De csak játél közben ugyhogy azért gondoltam a videokártyára.



2014. nov. 26. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem a VGA a ludas jó eséllyel.

Lehet : TÁP,RAM hiba (főleg!) ,de kb minden más lehet még,talán a lapon és a HDD-n kívül.

CPU is ugyanúgy lehet ludas

2014. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Razorclaw ***** válasza:
valószínű túlmelegszik a vgad, és emiatt fagy le a gém..
2014. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első sorban én inkább a tápra gyanakodnék. Biztos, hogy elég áramot kap a gép játék közben? Könnyen meglehet, hogy bizonyos helyzetekben megugrik a fogyasztás, amit már nem bír a táp és megálljt parancsol.


Ha esetleg a konfigodról több adatot megadnál (alapvetően amire kíváncsi vagyok: táp, VGA, proci) többet tudnánk segíteni :)

2014. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Razorclaw ***** válasza:
milyen kártyád van? hűtés stb..
2014. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Videokártya radeon x550
2014. nov. 26. 20:03
 6/12 Razorclaw ***** válasza:
Ejha:D hát ha aztvesszük, nem rossz kártya.. . viszont ez aktív hűtéses cucc, szóval figyeld meg működés közben, hogy minden faja e vele, plusz a hőfoka is értéken belül van stb, ha kb minden ok vele, akkor táp lesz a ludas! bár ez a gép már elég régi lehet hm, jó kérdés
2014. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És milyen tápod van? Vedd le a gép oldalát, és nézd meg ha nem tudod fejből, rá van írva.
2014. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 T/Z ***** válasza:

X550? :o


Az egy kábé 10 éves kártya.

Akkor a gép is elég régi lehet.

Talán azért fagy meg, időnként, mert nem bírja a "tempót" játék közben.


Feladatkezelőt nyisd meg, és hagyd a háttérben futni; és nézd meg amikor fagy, akkor mennyire van terhelve a gép (processzor, ram a teljesítmény fülön).


A gép többi paraméterét nem tudod leírni?

2014. nov. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Processzor 2.6ghz

ram 1.5 gb

És hogy nézzem meg ha lefagy teljesen nem reagál semmire

2014. nov. 27. 18:07
 10/12 Razorclaw ***** válasza:
Én azt csodálom hogy a win7 egyáltalán megy, de én szerintem elsősorban a vga, mint említettem, viszont így ez a másfél giga ram... elgondolkodtató. Vedd ki az 512-es modult, és hagyd bent csak a 1gb-ot. És gémelj 1et
2014. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!