Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive véletlen xp telitésén...

Pendrive véletlen xp telitésénél letöröltem?

Figyelt kérdés
Igy nem látja a pendrovét csak szabad terültet 0bájt foglat 0bájt. mit lehet ilyenkor csinálni? nagyon kéne mára a pendrive apámnak:)
2010. jan. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adatok valoszinüleg nem visszaálithatok de ha az a lényeg ,hogy mükődjön akkor lehet,hogy egy formázás segit.Jobb klikk-formázás-FAT.Remélem segit!
2010. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos adatok voltak rajta, és azóta nem használtad (törölve vagy formázva lett) akkor vannak programok (ingyenes is) amikkel vissza lehet állítani az adatokat. HA ilyen gondod van írd meg, és utána nézek én mivel csináltam legutóbb.
2010. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de a pendrive nem engedi formázni sajátgépbe se az eszkőzkezelőbe!, nem az adatok a lényeg hanem hogy müködjön!

mert igy ha bedugom ki irja hogy formázza le a müködéshez vagy mit! de nem formázzal le!

2010. jan. 30. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajátgép...jobbklikk/kezelés/lemezkezelés...itt a pen jelén jobbklikk és formázás. Ha így sem megy elromlott.
2010. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldotam! végülis info suliba járok, fogtam elinditottam a telepitést és adtam a pendrive-nak egy új articiüt utána windows és formázás és tökéletesen müködik! köszönöm azért a válaszokat
2010. jan. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!