Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telefon aksi "bővítés házilag"...

Telefon aksi "bővítés házilag"? bő leírás, fonto. S volna

Figyelt kérdés

van egy Nokia asha 302 telóm. igazából nem ez a lényeg.


3,7V 1430mAh akku van benne.


ha az akku mellé párhuzamosan bekötök egy plusz akku"köteget", akkor mennyivel nőhet a készenléti idő?


működhet ez rendesen?


ez az akku köteg 3db 1,2V 2400mAh sorosan összekötött akku. ha sorba vannak kötve akkor a feszültség összeadódik tehát 3,6V leadására képesek, és mivel ezt párhuzamosan kötném be az alap akku mellé akkor nem adódna össze a feszültség.


kb ennyi az ismeretem.


az akku kötegbe a feszültségen kívül a teljesítményüket is össze kell adni? (azaz 3x2400mAh lenne?)

és akkor összességében az alap 1430mAh ki lett bővítve ezzel a módszerrel +7200mAh val?


mert ha igen akkor az össz teljesítmény az eredeti 6x-a lenne, és az eddigi 1 nap helyett 6 napig bírná?



erősítsetek meg, vagy ha tévedtem, javítsatok ki légyszives :)


tudom, buci és nem túl praktikus lenne, de most nem ez a lényeg :)


2014. dec. 5. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
-nagyon körülbelül jól gondolod,a plusz akuktól,plusz üzemórákat kapsz,
2014. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!