Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPad Mini miért kattan be és...

IPad Mini miért kattan be és csinál össze vissza mindent?

Figyelt kérdés
Nem tudok rajta lassan semmit csinálni, mert önálló életre kell és, nagyít, bezár, kilép, megnyit. Mindezt magától. Softwaret frissitettem rajta, és még is. Tudtok valami tanácsot adni? Ha nem tudjátok, hova vihetem ilyen problémákkal? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 7. 15:05
 1/4 Enyedi Dorina válasza:
Hol vetted? Általában ott megcsináltatják . Nekem megcsinálták .
2014. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz a kijelző. Vidd vissza oda ahol vetted, ha még garanciás, akkor cserélik. Ha nem, akkor meg i-doki vagy isamurai szerviz.
2014. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyibe fáj egy ilyen probléma javitása?
2014. dec. 7. 22:42
 4/4 Mahhoo3-3 válasza:

Csinalj elobb egy soft reset et. AZ talan megoldja, de nem torol le semmit. Interneten keresd meg h mit kell csinalni , fejbol nem tudom. Vagy hivt fel AZ apple hotlinet!!! Azok mindig tudjak mit kell csinalni.

Ja amugy meg lehet hogy normalis mert sok olyan film can ahol a robotok sajat életre kelnek es atveszim az uralmat 😄

2014. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!