Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy új monitor...

Szeretnék venni egy új monitort magamnak " (használtat) " fps játék lenne a cél nem tudom hogy egy 22 colos ips esetleg egy minőségibb 24 colos tn paneles lcd lenne e jobb választás keretem 30 k?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 08:01
 1/5 Norb66 válasza:

Szia!


Én a minőségibb TN-LCD-re szavaznék. Jobb képminőség, gyorsabb válaszidő, és ha 24 colos lesz, a nagyobb képméret miatt ugyanazon a felbontáson könnyebben kiszúrod az ellenséget, leginkább ha messze van (mert ugye egyszerűen nagyobb lesz).


Papíron egy IPS kijelző is megfelelő (vagy talán jobb is), viszont ennyi pénzért nem épp a legminőségibb, legjobb panelt kapod. A minőségi, prémium monitorban, ahogy a neve is sejteti, jó panel van.

2014. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi nekem is kb ez az elképzelésem hogy ami igazán vissza tudja adni az ips kép látványát az már drágább kategória lehet talán a betekintési szögek jobbak valamelyest ezeknél az olcsóbb ips monitoroknál .


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


bemásoltam párat melyiket javaslód ? illetve a samsung úgy hallom elég jó tn panelek terén ?

2014. dec. 11. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

helyedben 5k-t még rászánnék és vadi újat vennék :)

sosem tudni kiben lehet megbizni használtan / garival is gond lehet

[link]

2014. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, találomra linkeltem valamit de 30-35 között találni 21-23"-as IPS monitorokat :)
2014. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lg adja a legolcsóbb ips monitorokat ahogyan látom a vicc az hogy használtan annyiért akarja valaki majdnem adni amennyi újonnan garival .még mindig nem tudtam dönteni de az első ember is írta hogy ezek az olcsóbb ips monitorok nem éppen az eredeti ips képet adják és fps- játékra jobb lehet talán egy tn paneles samsung ami 24 colos és 27 ért is lehet hozzá jutni már nekem fontos hogy a látó mező nagy legyen illetve minél nyújtottabb élesebb legyen a kép így ki lehet szúrni könnyebben az enemyt .
2014. dec. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!