Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret érdemes jobban...

Melyik egeret érdemes jobban megvásárolni?

Figyelt kérdés

Van egy Trust GXT 280-as billentyűzetem, és egy GXT 530-as kontrollerem, MMO-val nem szoktam játszani, de ez szerintem a Trustok közül a legjobb. Szeretném, ha ez így harmóniában lenne, de nem tudom, hogy a második egér jobb e annyival, hogy mindenképp azt vegyem.

1. Trust GXT 166 MMO [link]

2. Genius Gila [link]



2014. dec. 24. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem gxt-m van, gxt 25, de a genius-t javaslom a két lehetőséged közül, ugyanis az a gxt elég fura az oldalgombjaival.. mi az telefon?:D Genius!
2014. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulj már meg magyarul fogalmazni az istókáját neki.

Elkeseríteni nem akarlak, de az a Trust...hát ha neked bejön, akkor használd, de egérből inkább Genius. De az is csak fenntartásokkal. Ennyiért én biztos nem venném, már vannak alap Steelseriesek és Razerek meg jobb Logitechek is - nem minden a sok gomb (pláne ha azt írod, nem játszol MMO-kkal).

2014. dec. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy Trust egérért én nem fizetnék annyit. Volt egy Trust egerem 6 éve, az még jó volt, de később volt egy fejhallgatóm is tőlük, az konkrétan kettétörött az átlag használattól. Mostanában már nem megbízhatóak. A Gila jó választás lehet.

Nem tudom, mennyire fontos neked az a sok plusz gomb, de ennyi pénzért már van SteelSeries egér is. Ott van pl. a Rival, de még van több is ilyen árban.

2014. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!