Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitorok lennének jók...

Milyen monitorok lennének jók ehhez a géphez (2 v 3)?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kellene(k) új monitor(ok), mivel a jelenlegi csak 1366*768 max felbontást támogat, emellett csak 1 van, én pedig idáig laptopot használtam ezzel a monitorral és jól jönne legalább 2, vagy 3, nem tudom mennyit bírna el a gép akadás mentesen. Felbontásnál 1920*1080-ra gondoltam (16:9), átlagban sok játék támogatná.


Mérete: passz, jelenleg 19 colos van, annál nagyobb kéne ekkora felbontáshoz, hogy jól lássak mindent.

Keret: 120-150 ezer max


Gép:

i5 4690K

Gigabyte GTX 970 G1 Gaming

Asus Maximus 7 Hero

8 GB Corsair 1600Mhz

FSP Raider 550W


A proci nincsen húzva, mivel még nem vettem hozzá jobb hűtőt, alapon pörög.


Előre is köszi.



2014. dec. 26. 16:44
 1/2 A kérdező kommentje:
A gép már megvan, ezt vettem magamnak karácsonyra, ezen változtatni nem igazán tudok már :)
2014. dec. 26. 16:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen erős játékkal akarsz játszani rajta, de szerintem ez a monitor: [link]

nagy a mérete, és a fényereje sem rossz fullhd felbontás mellett. Ha ebből veszel 2-t akkor meglátod, hogy bírná-e a gép a hármat

2014. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!