Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a Computer imperium tényleg...

Ha a Computer imperium tényleg olyan sz@r, miért kapott "különösen ajánlott" plecsnit a Prohardvertől?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy ez már nem pont ugyanaz a gép, de erről azt írják, hogy fejlettebb.



2014. dec. 29. 12:58
1 2
 1/11 HUN_Sector ***** válasza:

Nem a Computer Imperium sz@r, hanem minden összerakott gép :)


Ebből a pénzből ki lehet erősebbet is hozni. Ők belekalkulálják a gép árába az összeállítási költséget (munkadíj) is, ezért alapból rosszabb, mint ha te raknád össze (ár/érték).

2014. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk hogy fejlettebb-e, mert lemaradtak a részletek. Itt a prohardver teszt (5 éves):

[link]


(WD green már akkor is ultragáz volt.) Azóta lemaradt a merevlemez típusa (noname fan vagyok...), a táp típusa, márkája, beledobnak egy márkátlan 30e-s videókártyát, ~55e-s processzorhoz...


Ez olyan mindenes, de semmire nem jó gép. Játékra 4460, jobb kártya. Irodai munkára 4690(K), videókártya nem kell. Szal jó árban van, de minek...

2014. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Például a linkelt gépen egy felsőkategóriás (nem top!) procihoz egy alsó-középkategóriás videokártyát raknak.
2014. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pcx-en megpróbáltam ugyanezt (na jó hasonlót) építeni és ugyanennyi lett az ára.
2014. dec. 29. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, te már eldöntötted hogy mit veszel. Végig sem olvastad a hozzászólásom. Szal:
2014. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szal vedd meg, király!
2014. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És ha a jobb videókártyávanl venném?

Vagy ugyanannyiért öszeraktok egy gamer PC-t,ami esetleg jobb?

Amúgy az is szempont hogy itt egyben van a garancia,nem alkatrészenként.

2014. dec. 29. 13:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el mit veszek,épp ezért tettem fel a kérdést...
2014. dec. 29. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hozzászólnék, ha nem gond. Egyrészt nem a Computer imperium a szar, hanem az általuk összerakott gépek 5/6-a ár/érték arányban, de ezt előttem már ecsetelték.

Másrészt vannak jó konfigjaik is, amit ha akarsz, akkor éppenséggel meg is vehetsz, bár én ezt nem ajánlanám, mivel ennél jobbat össze tudnék rakni neked, persze nem ugyan ezekkel az alkatrészekkel és ez a szép benne :)

Harmadjára meg sajnos a prohardver színvonala is romlott és szerintem nem mondok nagyot, ha azt mondom, hogy lényegesen leromlott mára.

2014. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. dec. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!