Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200 alatt felejtsem el a...

200 alatt felejtsem el a laptopokat?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy laptop, mivel magammal tudnám vinni, és dolgozni is lehetne rajta(semmi videószerkesztés, vagy 3d tervezés, csak emailezés, netről lenézni valamit, képeket terveket megmutatni másoknak)

És excel, word, ezeket nem kell említenem igaz?


És utána kérdeztem és a haveroktól akik benne vannak a számítástechnikában mit ajánlanak, ami jó laptop, és azt mondták 200 alatt semmit!

De szerintem egy 80 ezres gépen is lehet táblázatot kezelni, meg bármit.


De szerintük, akkor vegyek 80 ezerért, utána meg majd panaszkodok, hogy lassú, a gép, meg minden baja van...

Azt mondják bízzak bennük, laptop 200 alatt csak pénzkidobás!


Akkor felejtsem el?



2015. jan. 2. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen irodai dolgokra nem feltétlen szükséges 200 ezer feletti laptop... 125-130 körül is már kapni egész jókat erre a célra.
2015. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha:

- kell egy laptop

- találsz 80ért

- megelégszel a kis teljesítménnyel

akkor ne tántorítsanak el a haverok. Szerintem. :)

2015. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

200-ért már olyat lehet venni, amin a legújabb játékokkal lehet játszani.

[link]

Irodai munkára egy ilyen is bőven megteszi, de kicsit többért már kapsz i5-ös processzorral is.

2015. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van, de én nem elégednék meg a kis teljesítménnyel. 5 perc, amíg bekapcsol, a leggagyibb 1 magos proci lenne benn, max 2 giga rammal, ami elég lassú, a programok sem lennének túl gyorsak. Szerintem inkább megéri kicsit többet adni rá, akkor biztos nem bánod meg, és nem kell 2 év múlva újat venned, mert egy drágább akkor is gép marad.
2015. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alap dolgokra, kifejezetten nulla játékra jók a 80 ezres laptopok is.

De ettől függetlenül nem vennék olyat. Minimum dedikált videokártya legyen benne, meg i5.

Ez azért lenne jó, mert így van esélyed rá, hogy 1 év múlva nem 10 perc lesz, mire betölti a windows-t meg társai. 80 ezres gépeket kb 1-2 évente dobálják el.


Ha te teljesen biztos vagy benne, hogy nem akarsz rajta játszani, akkor 120-ért kapni nagyon korrekt gépeket ilyen célokra, amik viszonylag időt állóbbak is.

2015. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Újat 75900èrt láttam már. Az enyémet használtan vettem 50000ért. Csak a wifi kártya ment tönkre benne de tökéletesen működik. Fut rajta sok játék is csak ne legyen nagy a játèk gépigénye.
2015. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!