Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy egy...

Bárdos lajos kérdése:

Szeretnék venni egy egy erősebb gépet játékra meg elképzelhető hogy videóvágásra is, de nem tudom eldönteni hogy laptop legyen vagy asztali. Melyik az okosabb döntés?

Figyelt kérdés
Melyik lenne jobb? Gondolom egy asztali számítógép erősebb mint egy laptop de a laptop jobb lenne mert ugye lehet cipelni ami viszont nekem fontos lenne. Amennyit szánnék rá az kb 200.000ft,maximum 265.000ft.Szóval szerintetek melyik lenne okosabb döntés? Van-e olyan laptop ami felér egy jó gamer géppel vagy okosabb lenne venni egy asztalit?

2015. jan. 5. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Gamer laptop az 250.000- határ a csillagos ég az ára kb. Másik baj hogy kell alá egy bivalyerős hűtő is mert ha játszol rajta pillanatok alatt újramelegszik. Cipekedés miatt lehet az a jobb választás, de ha sokat nem cipeled akkor inkább asztali gép.
2015. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat az túlmelegszik* akart lenni :D
2015. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

[link] ehezz még ha veszel +4GB (+4GB nem muszáj) ramot biztos

biztos hogy tudni fogsz vele játszani és vágni videókat vagy amit akarsz :)

2015. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. jan. 5. 21:01
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez az intel hd 4000 ez elég hozzá? Sajnos nem tudom mert nem vagyok otthon az intel videó kártyákban.
2015. jan. 5. 21:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez? Mennyire erős? [link]
2015. jan. 5. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#3, HD4000-rel játszani? i5 4200Y-nal videót vágni? Meg vagy te húzatva vagy direkt akarod hülyeségre költeni a kérdező pénzét?

G.

2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!