Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi DPI ideális Counter-Str...

Mennyi DPI ideális Counter-Strike:Go-hoz, és egyéb ilyen játékokhoz?

Figyelt kérdés
Új egeret akarok venni játékhoz, de nem tudom mennyi DPI a legjobb hozzá. Razer-t szeretnék, azok között nézegettem.
2015. jan. 12. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem ezt nem nagyon tudjuk elmondani, mivel mindenkinek a saját érzékenységével kellene játszani.



Ha eddig olcsó egered volt, akkor hirtelen ne egy profi egeret vegyel, mert mire megtanulod az egér igazi előnyeit, elromlik.


Szepen lassan 1..2 évente ha kell vegyél új egeret, és utánna a profit:-)

2015. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél több, minden komolyabb egérnél lehet állítani. Megszokás kérdése a dolog, van aki szereti felsikálni az asztalt, van, aki azt szereti, ha egy kis pöccintésre is beugrik a kurzor a sarokba.


Egy jó minőségű egér nagyon-nagyon hosszú ideig működik, sőt, még egy középkategóriás is simán bírja 5-7 évig mindennapos használat mellett - a tapasztalataim szerint az új dpi hez pár nap alatt tökéletesen hozzá lehet szokni.

2015. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyin neked a legjobban megy. A sok DPI-s egerek szerencsére állíthatók. Vegyél olyat és próbálgasd végig.
2015. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, azokban akadna itt egy kérdésem: néztem egy egeret, [link] ez igazából ahogy leszűrtem nem nagyon állítgatható. De olyanokat is olvastam, hogy a 10000 DPI az hát.. igencsak sok. A többi specifikációt meg még ennyire sem értem. :/
2015. jan. 12. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:
UI.: Jelenleg egy alsó középosztályú Logitech egerem van, de máshol már próbáltam komolyabbakat azokkal sem volt gond.
2015. jan. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!