Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért torz és recseg a hang...

Miért torz és recseg a hang hangosabb jeleneteknél?

Figyelt kérdés

Nemrég telepítettem újra a gépemet, feltettem rá az ACE Code Mega Packot, és azóta ha hangosabb jelenet vagy beszéd van, akkor torz és recseg a hang .

Már régebben is ezt a codeket használtam, tehát nem hiszem hogy ezzel lenne gond.

Kipróbáltam másik hangfallal is, azzal is recseg.

Tehát vmi szoftveres beállítási hibája van szerintem.


2008. aug. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom szoftveresen csutkára van nyomva mindenhol a hang. próbáld meg lejjebb venni 70-80%ra, és inkább a hangfal erőlködjön.
2008. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és régi filmet próbáltál már lejátszani? olyat amin szép volt a hang? mert lehet, hogy a mostani filmnek rossz a hangminősége a kisebb hely miatt.
2008. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

túl van vezérelve a hangkártya.

telepítsf fel az AC3 codeket- ezzel tudod megfelelő szintre szabályozni a bemeneti szintet. (meg még sok minden mást is- nagyon jó codek)

2008. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az AC3 megoldotta a problémát.
2008. aug. 20. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem :)
2008. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!