Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy nem tudom csatlakoztatni a gépem a hálozathoz. Van egy wusb54gc nevü adapterem. Az a gond, amikor megprobálom csatlakoztatni, akkor azt irja ki hogy hibás jelszó, pedig jó! Ez a háloat amugy wpa 2p. Nincs valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Amikor eljutok a jelszóhoz ott beírom helyesen, de valahogy kommunikáció nélkül kiírja a jó jelszóra, hogy rossz. Evvel szenvedek már mióta. Próbáltam az illesztőprogramot újratelepíteni, de nem jártam sikerek. Próbáltam újra hozzáadni a hálózatot kézileg, de akkor meg azt írja ki hogy a gépen a beállítások helytelenek. Aki esetleg tudná nagyon hálás lennék.

2015. jan. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a jelszó beírásakor csillagok vannak akkor inkább írd le jegyzetbe és onnan kimásolva hejezd be.lehet valami rosszul van beálítva a gépeden.
2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mar probaltam, de ez Sem segitett
2015. jan. 22. 14:50
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Milyen Windowst használsz hányas javító csomaggal?
2015. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Win 7 asszem sp1 gyel
2015. jan. 22. 19:26
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
És ha visszaveszed a titkosítást a routeren sima WPA -ra?
2015. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható sajnos.
2015. jan. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!