Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ezt csinálja a merevlemezem...

Ha ezt csinálja a merevlemezem akkor le tudom menteni még róla az adatokat?

Figyelt kérdés

Volt egy asztali gépem, amiben volt egy 500 gigás vincsi ez két részre volt partícionálva, egy azt hiszem 100 gb-os partíció volt, ezen volt a rendszer meg volt egy másik amin minden másom rajta volt, és a vincsi egyszer csak meghalt... ahogy betöltött a windows és betöltötte az asztalon lévő fájlokat, mappákat kifagyott teljesen és elkezdett kattogni a merevlemez. Namost én még le szeretném menteni az adatokat a d partícóról, ha kiírok pendrive-ra egy ubuntu lemezt és live rendszerként bebootolok az asztaligépen akkor külső merevlemezre le tudom szedni a d partíción lévő fájlokat?


csak azért tettem ki a kérdést mert a memóriamodulokat amik benne voltak elajándékoztam, és ha azt írjátok hogy le lehet még menteni a cuccokat róla akkor visszakérném addig, vagy átvinném a vincsit egy ismerősnek hogy próbáljuk meg leszedni róla a cuccokat...



2015. jan. 22. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd ki és vegyél egy újat.beleteszed a gépedbe,felinstalálod az op-t.utánna viszateszed mellé a régi hdd-t.átmented az újra.Vagy ahogy leírtad ubuntu és kimentesz mindent.
2015. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor a d-ről még le tudom szedni a cuccaim? Ez a kattogás és a fagyás mi lenne?


A másik, fél giga ramom maradt itthon, a 7.10-es ubuntu linuxnak ez elég?


Illetve még annyi hogy azért nem veszek bele másikat, mert van egy notebookom helyette valamint több mint 5 éves a gép

2015. jan. 22. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
elégnek kellene lennie.Futtasd és meglátod.Hát igazad van nem érdemes öreg gépre pénzt szánni.
2015. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na sikerült, még tegnap délután nekiálltam... a d ről mindent le tudtam szedni, de a c ről csak pár dolgot mert megfagyott a pendriveon a linux és elkezdett kattogni a vincsi...
2015. jan. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!