Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemben alaplapi gigabit...

Kmate9999 kérdése:

A gépemben alaplapi gigabit netxtreme ethernet lankártya van, és a driverrel van pár probléma. Mit kéne tennem vele? (a többit lent)

Figyelt kérdés
A gépemen alaplapi gigabit netxtreme ethernet LAN-kártya van. Feltelepítettem a legújabb (2014-es) driver-t, de nem működött (Az eszközt nem lehet elindítani (Kód:10) ) és mikor visszaállítottam az eredetire, akkor újra működött. Amikor azt csináltam, hogy eszközkezelőből eltávolítottam a kártyát, és aztán "Hardverváltozatok keresése" gombra nyomtam, úgy is működött. A probléma az, hogy (valószínűleg) ez a rossz driver megakadájozza az alvó módót, méghozzá úgy hogy miután a gép leállt, felpörörg minden venti, és azt csinálja, mint bios hibánál. A hibernálás mód meg egyszerűen nincs! Mit tudnék tenni?

#számítógép #gép #driver #LAN #gigabit netxtreme ethernet
2015. jan. 27. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Az alaplapod gyártójának honlapjáról töltsed le a megfelelő drivert. Ha azzal sem működik, akkor célszerű egy új hálózati kártyát venni.

2015. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 31. 20:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Lenne még egy probléma! Most már semmilyen driverrel nem működik, akkor megy csak, ha minden drivert törlök. Viszont így a Gigabites káryta csak 100Mbit-et tud :( Mi lehet ennek az oka?
2015. jún. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!