Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig mennyire jó...

Ez a konfig mennyire jó játékokra?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asrock FM2A55M-DGS

Proci: IntelŸ PentiumŸ Processor G3220 (2x3.0 GHz)

Ram: 2x2GB Kingston 2GB DDR3 1333MHz KTD-XPS730BS/2G

VGA: Gigabyte hd 5570 1gb

TÁP: 500W

HDD:500GB 7200RP


2015. jan. 27. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy sikerült összehozni? AMD alaplap, Intel processzor?
2015. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet nem értek a gépekhez,konzolokon nőttem fel. Ezt a gépet ajánlották nekem megvételre.
2015. jan. 27. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet ajánlották nekem megvételre.

az meg kiafene volt ? tomika a szomszéd srác ?

2015. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,egy gép eladással foglalkozó oldalon találtam és közel van szóval optimális lenne. Lehetne hogy most már a kérdéssel foglalkozzunk?
2015. jan. 27. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen konfig nem létezik. Valamit elírtak, vagy rosszul mondtak neked. Az az alaplap és processzor nem kompatibilis egymással, tehát fizikailag lehetetlen működésre bírni egy ilyen gépet.


Egyébként ha kompatibilis lenne egymással az alaplap és a CPU (nem az!), akkor sem ajánlanám megvételre ezt a konfigot. A VGA már csaknem 5 éves és már akkor sem játékokhoz készült, hanem csak multimédiás alkalmazásokra. Egy videót meg lehet vele nézni youtuben, s a 8 éves vagy régebbi játékokkal egész jól megbirkózik, de egy mai már valószínűleg el sem indulna rajta.

2015. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy szóltatok,megy a zöld pacsi mindenkinek. Megkérdeztem tőle,ez az alaplap típus: H81M-DGS R2.0
2015. jan. 28. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!