Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnézni a valós...

Hol tudom megnézni a valós adatokat, valós hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Adott egy új processzor, a ventilátor is biztosan jól illeszkedik.( akár 3 óra Crysis3 után is csendes(gép) és folyékony a játék) Nos leszedtem a: SpeedFan 4.50-et cpu hőmérséklet jelző/figyelő progi.. És meglepő adatokat véltem felfedezni, ugyan is a CPU hőmérsékletét ez az ügyes kis program 128c-foknak látta... Ami azért is volt különös mert a hőmérséklet nem mozdult, fix 128-at mutatott. Se fel se le... Oké, hát leszedünk egy másik csodát.. Neve: HWiNFO64 ez már inkább a valós értékek felé hajlott Ugyan is átlagban 33c és 34 c foknak jelzete a magok számát. De, Ír ilyet is: AUXTIN1 AUXTIN2 AUXTIN3.. ezeket viszont ez a progi is 117 116 stb 100 fölött jelzi.. pedig a magokat 33c-foknak, akkor ez a 3 auxtin ez mért 117?:D Szóval mit nézzek? Vagy a biosban hol nézzem meg a valós értékeket? Ja és az utóbbi progi már el sem indul.. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jan. 30. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
A 128 az biztos kamu, mert 20 perce volt bekapcsolva a gép, és még csak nem is játszottam, és ellentétben az utóbbi programmal ami a cpu-t/magokat csak 33c és 34c-nek látta! De nem értem mi az az AUXTIN1,2,3 Ami 100c-fok felett van.. és változik is 1-2 fokot.
2015. jan. 30. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
A régi gépemben nekem is volt valami AUX 120 fokos akármi, nem tudok részleteket mondani sajnos, de külföldi oldalakon rákeresgélve azt írták, hogy nem kell vele foglalkozni.
2015. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a gép viszont 2 hónapos, és azért kíváncsivá tett hogy egy processzorban hogyan tud valami egyszerre 33c-fokos lenni és 2mm-el mellet 116 :DD Oké köszi a választ :) Remélem valaki tud valami közelebbit. A processzorom tuti hogy 30-40 között van..
2015. jan. 30. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Core Temp program erre a legmegfelelőbb.
2015. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!