Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs fájlrendszere a pendrive...

Nincs fájlrendszere a pendrivenak, 0 bájt összesen, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy No-name 8 Gb Pendrivom, egyszer kölcsönadtam a tesómnak és mire vissza kaptam nem lehetett rá írni. Sok mindent megpróbáltam anno, de nem sikerült megoldani. Aztán most egy év elteltével újra próbáltam, amint bedugtam a Windows 7 egyből javasolta a javítást. Gondoltam jó lesz. Próbáltam FAT 32-be és NTFSbe formázni de nem tudta, próbáltam az Xboxon keresztül formázni sikertelenül.

A windows mindig ezt a hibaüzenetet adta ki "windows nem tudta befejezni formázást". Azóta nincs fájlrendszer, összesen 0 byte hely van rajta.



#pendrive #GB #windows nem tudta befejezni formázást
2015. jan. 31. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
ha ez segít az Intenso gyártotta.
2015. jan. 31. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Tönkrement, vegyél újat. De mielőtt ismét az eBay-ről (vagy bárhol máshonnan olcsón) rendelnél, azért szólj, mert tudod, van ilyen átverés a dologban.
2015. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Tönkrement. Sajnos pont most jártam így az ALDI-s akcióssal és nem egy év után hanem 1 hét után. először lapozási művelet hibát írt és nem írta. Majd formázáskor kérte a fájlrendszer vizsgálatot (chkdsk) ami amúgy hibátlanul lefutott, de továbbra sem lehetett írni rá. Tönkrement!

Teljesen be is halt tőle a gép míg ki nem húztam.

2015. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy meghalt, de nem azért mert E-bayről agy vateráról rendeltem, hanem csak mert szimplán öreg.
2015. jan. 31. 22:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Már jó sok éve megvan, nem is emlékszem , hogy mikor vettük.
2015. jan. 31. 22:32
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
u.i. 2000 forintal drágábban vettem egy kingston-t 5 év garanciával... soha többet akciósan elektronikai eszközt.. jah penny -s webkamera is 2 hétig bírta a 640x480 felbontást majd csak 320 -na... megj azt meg HD kamerának írták :P minden esetre érdekelne a fogyasztóvédelem ilyenkor mit tesz mert az aldi 3 napos blokk garanciája (üzletvezetőtől kérve) sem hiszem hogy hivatalos eljárás...
2015. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!