Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200000-ft körül milyen pc-ét...

200000-ft körül milyen pc-ét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

200000-ft max 250000 milyen gépet mondanátok ( monitor és perifériák már vannak ) .

Lehetőleg intel és nvidia .

a válaszokat előre is köszönöm



2015. febr. 5. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Az intel nvidia kombót úgy értem hogy nvidia kari és intel proci , és annyit elfelejttem hogy játékra kéne ( bocs a hűlye fogalmazásért .
2015. febr. 5. 18:46
 2/2 Meleg22 válasza:

200k? o.O Azta..:D

Én 130-ért vettem egy erős gémmer gépet most, Bf Hardline fut rajta pöpecül, úgy kértem az összeállítását hogy a gta5 elmenjen majd rajta..:D:D

(későbbiekben ha valami nem elég bele könnyedén bővíthető)

Bemész számtech boltba és megmondod pl hogy mien játékokat akarsz hogy elfusson rajta pl ultra grafikán, vagy azt mondod hogy egy 1-2 év múlva megjelenőket is még élvezni akarod rajta, és szépen elkezd neked egy ár ajánlatot kikalkulálni az eladó, erős magas kategóriás dolgokat fog ajánlani természetesen, megkérdi majd mennyit szánt rá, itt mond meg neki mennyit akarsz, és kapsz egy oan pöpec gépet, amit szerettél volna, és már másnapra össze is tudja neked dobni.^^,

2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!