Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a DVD...

Miért nem érzékeli a DVD meghajtó az üres lemezt?

Figyelt kérdés

Már rengeteg játékot telepítettem a gépre szóval másolni tud csak írni nem egyszerűen nem érzékeli a lemezt mint ha benn se lenne.Ez miért van és mivel lehetne orvosolni?

Tipus:hp DVD D DH16D5S ATA Device

DTSOFT Virtual CdRom Device



#PC #DVD #hiba #ROM #Optikai megjtó #hp DVD D DH16D5S ATA Device #DTSOFT Virtual CdRom Device
2015. febr. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert ez nem DVD író, csak olvasó.
2015. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem mert régen erről a gépből írtam ki filmeket stb.
2015. febr. 5. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg cserélve volt? Tényleg azt írják rá a neten, hogy nem író. Egy Nero Info Tool képet esetleg felrakhatnál róla.
2015. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rákerestem, és egy angol fórumon szintén hasonló kérdést tettek fel, amire egy HP alkalmazott válaszolta, hogy ez bizony nem író.

"DH16D5S is a 16X/48X DVD-ROM SATA optical drive. This means that the drive can read DVDs at 16X speed and read CDs at 48X speed. It does not have the capability to write either CDs or DVDs.

I am an HP employee."

2015. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést de én akkor hogy a fas*ba írtam filmeket?
2015. febr. 6. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik íróval?
2015. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csoda történt, vagy rosszul emlékszel. Mindenhol azt írják, hogy ezzel nem lehet írni, nyilván nem hitelrontás a célom.
2015. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!