Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Vennék egy egeret, de nem tudom hogy milyet..Ezt leginkább moba játékokhoz (Dota2, lol) használnám. Különösen csak az érdekel hogy : ne mennyen tönkre 2 éve után, legyenek rajta gombok, mert a moba játékokhoz kellenek, legyen kényelmes és szép.. Persze a 12ezer fölé jó lenne ha nem menne az ár. Köszönöm :)

2015. febr. 10. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mobához se gyorsaság, se pontosság nem kell, hiszen a játék 99%-ban abból áll, hogy nézed, mint egy filmet. Miért nem jó a teszkó gazdaságos egér?
2015. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Genius DeathTaker
2015. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szupi2 válasza:

[link]

[link]

Az első 1 év alatt tönkre megy, a másodikkal nincs tapasztalatom.

2015. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mobakhoz nem kell gamer eger

ha neked megis akkor barmelyik Logitech cucc ki fog szolgalni sok evig.

2015. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mobahoz kell gamer egér. Tudom sem a gyorsaság se más nem kell hozzá, de a plusz gombok jól jönnek. Aki játszik Dota 2-öt vagy LOL-t az tudja hogy ilyen játékoknál sok gombot kell nyomni egyszerre. Néha a kéz állás miatt gyakran ez nehéz illetve lehetetlen. A gamer egér nekem azért kell hogy a gombokat gyorsabban tudjam nyomni, sem a sebesség sem a többi funkciója nem érdekel. Remélem mindenki értette.. ha még se üzenet rám
2015. febr. 11. 14:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Genius DeathTaker-en én is gondolkoztam.
2015. febr. 11. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem olyan van (Deathtaker) nagyon elégedett vagyok vele
2015. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
majdnem egy evet loloztam, soha nem hasznaltam az eger plusz gombjait, az a nehany skill kenyelmesen elfert a billentyuzeten is...
2015. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dota 2-ben összesen 5 spell van max 6.. plusz az itemek amiket veszel játék közbe 6db... most 12 gombot nyomogas egy 1 perces team fightba..... sok sikert
2015. febr. 11. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Aion-ban tobb mint 30 skill-t hasznaltam plusz kb 15 hasznalati cikket, csak billentyuzetrol, hidd el nem a vilagvee...
2015. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!