Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új dell inspiron 15 laptopom...

Új dell inspiron 15 laptopom van tegnap lett rá win8.1 telepítve, (teljesen jogtiszta) azóta nem tud wifire csatlakozni. Milyen driver szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Eredetileg ubuntu volt rajta, akkor tudtam wifizni és a vezérlőpult eszközkezelőben a hálózati vezérlőnél hibát jelez, nincs illesztőprogram telepítve, de egyszerűen nem talok hozzá semmit. A dell honapán is végignéztem mindent de egyik sem segített.

2015. febr. 13. 12:37
 1/8 Komplikato ***** válasza:

Ilyesmit telepítés előtt érdemes tisztázni.

Tölts le egy AIDA64 rendszer teszt programot, teljesen konkrétan meg fogja mondani a Wifi vezérlő gyártóját és pontos típusát. Azok alapján már meg lehet találni a drivert.

2015. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod azt hogy kábelen csatlakozol a hálózatra, és bemész a gépházba és ottan megkeresed a frissítés menüpontot, és rá nyomsz a Frissítések keresése-re, és ha végzett rá mész arra hogy mutassa a részleteket és ha közte valami frissítés ami hozzá van azt tölsdle


megj. legalább is nálam a régi laptopomnál volt egy ilyen, de ott ment anélkül is a wi-fi


esetleg ha hibát írki akkor azt leírhatnád nekünk

2015. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt hozza ki hogy nem található frissítés ezt én is próbáltam. megpróbálom letölteni amit az első válaszoló írt remélem segít
2015. febr. 13. 12:44
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] melyiket töltsem le?
2015. febr. 13. 12:46
 5/8 Tengor ***** válasza:
Bízd szakemberre a gépet! Te csak azt érzékeled, hogy a wifi nem megy, de 99%, hogy nem tettél fel chipset és videó drivert sem. Egy szakinak ez úgy 20 perc, neked 2 nap lesz, mert közben kérdez-feleleket játszol.
2015. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
chipset és video driver is van rajta :)
2015. febr. 13. 12:53
 7/8 Tengor ***** válasza:
A Dell oldaláról v. amit a win feltett?
2015. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát letöltöttem és telepítettem a dell oldalról is
2015. febr. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!