Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A C partícióm 40gbos, abból...

A C partícióm 40gbos, abból 22öt foglal a win és egyéb cuccok, mégis 130mb szabad helyet mutat rajta (egyre fogy), mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 10:25
 1/6 anonim válasza:

Biztonsági mentés be van állítva?

Internet gyorsítótárat szoktad törölni?

Sok minden lehet.

2015. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs mentésem, szoktam törölni dehát az amúgyse foglalhat 20 gbot

[link]

2015. febr. 22. 11:38
 3/6 anonim válasza:

Hát. Javaslom hogy kikapcsold a gépet és ne hibernáld.

Meg mondjuk window 7-et elve minimum 100GBre kéne rakni :s

2015. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

soha nem hibernálom, mindig kikapcsolom

azért köszi

2015. febr. 22. 12:13
 5/6 donfetibo ***** válasza:

A mapa beállításoknál kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítése funkciót azt ha Total Commandert használsz akkor ebben a sorrenben nyisd ki a könyvtárakat: c:\Users\Fukapapa\AppData\Local\Temp\ ,ha nem akkor ebben a sorrendben klikkelj!!! Ha a Temp könyvtárban vagy akkor jelölj ki mindent és törlés, ne izgulj amit nem lehet azt úgy sem engedi!

c:\Users\Fukapapa\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\

Ha ez meg van akkor ezeket nyisd és amit ott találsz 4 könyvtárat, egyenként nyisd meg és ami benne mind töröld kim meglásd mennyi helyet felszabadítasz!!!

2015. febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi megcsináltam, de ezzel kb 50mb helyet szabadítottam fel. De hogy lehet az, hogy nem mutatja hogy mi foglalja a helyet? Csak azt írja hogy milyen kevés a szabad hely, de azt nem hogy mi foglalja (ahogy a képen is látszik).

Ennek mi lehet az oka?

2015. febr. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!