Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi adapter és vezeték...

Wifi adapter és vezeték nélküli (2,4ghz) egér között lehet valami féle összeakadás, interferencia?

Figyelt kérdés

Volna egy régi Compaq N610c notebookom, alapból nem volt benne wifi, de vettem hozzá egy nano usb-s adaptert, és most vennék hozzá egy vezeték nélküli egeret. Mindkét eszköz a 2.4 Ghz-es frekvenciát használja, és sajnos a notebook kialakítása miatt a két adapter kb. 1 cm-re lenne egymástól. Ez jelenthet valami féle zavart? Ami miatt egyik eszköz interferenciába kerülhet a másikal?

Köszönöm


2015. febr. 23. 10:27
 1/3 Tengor ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam , mert egy fórumon olvastam, hogy valakinek szaggatott az egér kurzor mindaddig, amíg ki nem kapcsolta a notebookon a wifit. És vezetékessel meg persze ugye nem volt baj, mivel az nem a zavart rádiós frekvenciát használta.
2015. febr. 23. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg interferrálhat a két eszköz egymással, de ezt egy rövid árnyékolt USB hosszabítóval könnyen lehet orvosolni.
2015. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!