Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vízhűtéses processzorhű...

Milyen vízhűtéses processzorhűtőt vegyek?

Figyelt kérdés
K -s processzorhoz lenne lga1150 felfogatással. Olyan kellene ami nagyon halk és nagyon jól hűt. Az ár mindegy. Valaki tud valami jót ami bevált neki és csendes is?

2015. febr. 26. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor építs egyet.
2015. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Corsair h100i van, K_rva jól hűt, és csendes beállításokon nyilván csendes. Ha automatán hagyod, hajlamos picit túlreagálni a dolgokat, és akkor is pörgetni mikor nem kellene, ekkor nyilván hangos. De tudod szabályozni. Egyesek szerint érdemes bele halkabb lapátokat venni, de szerintem annyira nem vészes. Vagy ha az ár mindegy, akkor h110. Ha nem értesz hozzá, szerintem hagyd az építést, mert csak elb_szod. Nem rosszak ezek az All-in-One vízhűtők, nagyon nem.
2015. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. febr. 26. 12:58
 4/4 Trevor. ***** válasza:
De ha a legjobbat akarod, akkor építesz egyet.
2015. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!