Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo G50-45 es típusú...

Lenovo G50-45 es típusú laptopon miért lassult be a letöltési sebesség? (SSD-HDD)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy Lenovo 50-45 laptop . Gyárilag 1TB toshiba hdd vel szerelve . Nemrégiben vettem hozzá egy Adata SP600 as SSD-t + egy optibaykeretet . SATA-SATA foglalatú. A problémám az lenne ,hogy eddig mint WLAN illetve LAN hálózaton is sierült a 10MB/sec es letöltést produkálnia, de mióta benne van SSD illetve az Optibay keret Azóta örülök ha olyan 800Kbit/sec - 2Mbit/sec között teljesit a rendszer . Mi lehet a probléma ? Storage vezérlők fent vannak . Mindegy ,hogy pl torrentnél SSD-t vagy HDD-t választok letöltés céljaként. Ha visszarakok mindent az eredeti állapotba akkor ismét hibátlanul teljesit a laptop. Az SSD egy asztali PC ben volt előtte és ott nem tapasztaltam ezt a problémát.

2015. márc. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom! Virus? .
2015. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,frissen telepitett rendszernél is ugyan az van :(
2015. márc. 2. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Hadverhiba?
2015. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!