Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek szigorú...

Milyen egeret vegyek szigorú 16. 000 forintos árkategóriába? Főleg CS:GO-hoz kéne, de játszok mellette más FPS játékkal is (Borderlands 2, PayDay 2, Far Cry 3-4, stb. )

Figyelt kérdés

Fingertip Grip-es vagyok (vagy legalábbis úgy fogom az egeret), jobb kezes, e mellett eléggé nagy kezem is van. Jelenleg egy Gigabyte GM-M6900-am van, ami nem rossz, de kezd haldokolni és sokszor a fogása is kényelmetlen, na meg nem tűnik úgy, hogy tényleg Gamer lenne... Haverom SS egere sokkal pontosabbnak tűnik és kezelhetőbbnek. Főként SteelSeries egereket nézegettem egyébként, pl. Rival és Kana V2 nem tűnik rossznak, meg még egészen elfogadható áruk is van, de más gyártótól is jöhetnek egerek, bármit szívesen megnézek! :) A jelenlegi Gigabyte egeremet 3200DPI-n használom 0,9-es sensitivity-vel cs:go-ban (a Kana V2 pedig csak 2000DPI-t tud, bár ettől függetlenül nem tudom hogy jobb-e?), így kicsit félek attól, hogy az a 2000DPI nem lesz elég (bár próbálok kevesebb DPI-n játszani és magasabb Sensitivityn, mert elméletileg így pontosabb az egér?!), illetve a fogása sem tudom, hogy jó-e? . A Rival pedig tök jó, csak nem tudom jó-e lesz a kezemhez, meg nincs aranyozott USB-je, ami miatt nem tudom, kellene aggódnom? Kicsit böki a csőrömet, de ha annyira nem fontos tartozék, akkor nem érdekel különösebben.


Illetve még egy egérpad ajánlást szeretnék kérni... A mostani csukló támaszos egérpadom borzalmas. Kicsi, kényelmetlen, nem tapad.. SteelSeries QcK Minit néztem, meg a sima QcK-t. Jókat írnak róluk, és az áruk is korrekt. Szerintetek?


Előre is köszönöm!



2015. márc. 6. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Fújd ki magad és próbálj meg kimenni a lebegőre!
2015. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*levegőre
2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nah, neked nem köszönöm előre...
2015. márc. 6. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
dpi semmit nem számít 1600 nál nem kell több de még az is sok legalább is nekem. ami funtos hogy milyen szenzor van benne le tudja követni azt pontosan amivel te képes lennél a reflexeidel értem itt ha hirtelen rá rántasz valakire egy awp -sniperrel akkor az oda is menjen ne fél centivel mellé mert kb én is így vagyok a mostani egeremmel hogy nem rossz de nem is az igazi nekem egy a4tech v8 bloody van előtte egy a4tech x7 750 bk volt és hihettlen hogy kezdőként milyen gyorsan tudtam vele fejlődni anno embertelen lövéseket be adott aztán le cseréltem erre az a4tech v8 -ra és mint ha elúszott volna a skillem nem annyira pontos :/ én ahogy néztem thermaltake csinál jó egereket még amin rajta van az esport plecsni ami azért nagy benyomás.
2015. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Thermaltake egerek annyira nem tűnnek jónak. A gépházaikat szeretem, de egereiket passzolnám.
2015. márc. 6. 19:09
 6/10 anonim válasza:

A4Tech Bloody Gaming V3


Egyik legjobb egér, a nála 3x drágábbakat is sokszor veri! Van benne Auto Rescroll funkció, ami hasonló mint egy NoRecoil hack, csak ez legális! Nagyon jó a fogása, egyszerűen kiváló egér! Ha lenne 30.000 forintom, akkor is ezt venném.


[link]

2015. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vagy egy X7 egeret, szintén az A4Tech-től
2015. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tp-link tp válasza:
Én az a 4 techet választanám ... de fontos hogy mdgnézd mennyire jó a szenzora... A sorozatot ajánlom és amiben avago a9800 van a pixartot keruld! Már utanéztem dolgoknak elég sokszor ... utánanézhetnél te is ...ha jó egeret akarsz venni ajánlom hogy nézd a szenzort dizájnt pontosságot es néha a súlyát...
2016. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tp-link tp válasza:
Gyakorlatilag a lézeres egerek jobbak bár az optikait iszenítik miközben a lézeres pontosabb megfelelő érzékelővel xD
2016. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hülyeséget írsz ... az optikai egér is lézeres egér valójában .. de lényegében amit optikai egérnek hívunk az pontosabb mint a lézer .. lézeres egérben még mindig 20 ezertől kezdődik ami tényleg jó .. kana v2 avago a3090 sensorral van szerelve ami nem rossz de szerintem már nem nagyon kapható. Zowie fk 1 ami hihetetlen pontos.
2016. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!