Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtgép építés (lent)?

Használtgép építés (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv.


kistesómnak akarok összerakni számítógépet,mivel eddig az enyémmel játszott,de azt el kellett adnom,mert kiköltöztem Németországba tanulni és kellett a táblagép,és mind a kolesz mind a megélhetés pénzbe kerül amiért még tanulok,így csak kis pénzem marad rá havonta.


Használtgépbe gondolkodok :


kb így : i7 930 10k

MSI X58A-GD65 12.5k

plusz tápot itt a helyi boltban találtam ,18 hónap garanciával Cooler Master gx 550 ~ 13k

2x4 gb ddr3 1600 mhz ram (newegg-en helyi ) 16k

kezdésnek ennyit tudok az elsőhónapban ,hogy még biztos legyek.

Mit gondoltok?


2015. márc. 29. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

i7 930-ban nincs integrált videokártya és az alaplapon sem látok, így míg nincs pénz arra, én ezt nem erőltetném. Valamint ha már 13k-t költenél tápra, akkor legyen 15 és kapjon egy XFX-et.


Amúgy nem tudom mennyire kifizetődő ez. Mármint értem, hogy kedves vagy, meg erre futja, meg egyáltalán gondolsz rá, de ez azért mégiscsak egy elavult technológia, annak is kb. a vége. Nem lenne jobb inkább egy gyengébb, de újabb technológiára költeni? Gondolok itt arra, hogy kapna inkább egy 1150-es Pentiumot, játsszon azzal. Egyrészt van benne egy csöppnyi IGP is, másrészt pedig ha nagyobbacska lesz, talán lesz pénze rá, hogy fejlessze, ellentétben a 1366-tal, amivel ottragadt, egész kuka, ha kevésnek bizonyul. Ha meg amúgy is olyan kicsi még, akkor meg amúgy se gond, ha nem egyből high-ultrára tekeri megint a játékokat.

2015. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!