Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy külső usb-s HDD-t egészség...

Egy külső usb-s HDD-t egészséges állandóan bekapcsolva és rácsatlakoztatva egy laptopra használni? Vagy árt neki?

Figyelt kérdés

#HDD #USB #laptop #vinyóm külső
2015. ápr. 4. 18:44
 1/4 baad ***** válasza:
Használni biztos nem használ neki, ha nem használod akkor szerintem nyugodtan kihúzhatod.
2015. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy órán belül nem kell, akkor állítsd le és húzd ki. Más esetben maradhat a gépen, az energiagazdálkodást pedig tiltsd le, ne kapcsolva le a HDD-t a rendszer, mert 5 percig nem nyúlsz hozzá.
2015. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kicsi a gép (régi laptop) saját hdd-je ezért állandóra kéne


akkor ezek szerint megszívtam? mert ez így nem jó ötlet?

2015. ápr. 4. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a lemez hőfoka nincs tartósan 45 fok felett a külső házban, akkor jó megolás. Azt hittem egy nap kell 10 percre, aztán órákon keresztül pörög üresjáratban, mert nincs kedved kikapcsolni. Folyamatos használattal maradhat bekapcsolva. Hamarabb teszi tönkre őket a sok ki-be kapcsolás, mint a folyamatos működés.
2015. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!