Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi laptopon 1.1-es USB...

Pisti62 kérdése:

Régi laptopon 1.1-es USB csatlakozó van! Lehet-e és érdemes-e gyorsabb USB vezérlőt be szereltetni az ára miatt?

Figyelt kérdés
Régi laptop nagyon lassú,pedig 150 Mgb-s a wifi és a net is nagyon gyors!Csatlakoztatáskor ezt írja ''nagy sebességű USB eszköz van nem nagysebességű hubhoz kötve.ha azt akarja,h az eszköze nagy sebességgel működjön akkor szerezzen be egy nagysebességű USB vezérlőt.''
2015. ápr. 7. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb lenne már egy új laptopot szerezni ehelyett.
2015. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A laptop teljesítménye nem engedi hogy gyorsan internetezz rajta. Javaslom hogy szerezz be egy olyan laptopot amely kielégíti az igényeidet.
2015. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van USB bővítő, laptopba is szerintem, de én is amellett vagyok, hogy be lehetne ruháznod egy új vasra.


A tudomásom szerinti legújabb USB: USB 3.0

2015. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BM-Striker ***** válasza:
100%
Keress egy PCMCIA Wifi adapterert, az legalább gyorsabb csatolófelület, mint az USB1.1 .
2015. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Roviden: az USB vezerlo az alaplapra van integralva, nem lehet kicserelni. Ha tenyleg annyira regi a gep, hogy csak 1.1-es USB van rajta, a 2.0-s sem biztos h. gyorsabb lenne am...
2015. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Már van új,azért is vettem észre ez mennyire lassú!Akkor ez is mehet a többi régi "kütyü" közé!Gondoltam meg kérdezem,mert itt mindig nagyon jókat mondtatok,akármit kérdeztem!Köszi!
2015. ápr. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!