Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Gamer egeret válasszam:...

Dontcry7 kérdése:

Melyik Gamer egeret válasszam: Steelseries Rival, Logitech G502 Proteus Core, Razer Deathadder Chroma/2013? Az egérfogásom: karmos.

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudtok valami nagyon pöpec egeret ezeken kívül, és talán még olcsóbb is, vevő vagyok rá!

2015. ápr. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Proteus Core van. nagyon megvagyok vele elégedve. Tavaly nyáron vettem azóta kifogástalanul működik.

A felületkalibrációnak köszönheően pontos is. A fogása nagyon kényelmes. A súlyok is teljesen testreszabhatóak. A gombok nyomáspontja is határozott.

Az előző G9-em után szinte semmibe nem tartott megszoknom a Snyper gomb használatát. A görgő is billenthető oldalra és van 2 + gombb így rengeteg makrót be lehet rá állítani.

Szerintem nagyon jó egér :)

2015. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra tippelek, hogy nagy kezed van, én is a fentieket javaslom (bár a Razert kevésbé, már nem a régi a minőség).

A Proteus eléggé tenyeresnek tűnik, de valójában elég rövid, úgyhogy kényelmesebb karmos vagy ujjas irányításhoz. A szenzor zseniális, a gombok szintén, a görgő meg simán a legjobb, amit az utóbbi tíz évben próbáltam.

A Rival simán egy szolid egér, nekem csak annyi gondom volt vele, hogy a jobb és bal gombok néha összeakadtak (túl közel vannak egymáshoz).

2015. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám túl nagynak a kezem, nem is kicsi, talán átlagos. Most a Roccat Kone Pure Military-n gondolkodom még..
2015. ápr. 9. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Az egy nagyon jó egér, bár én a Military színezésért nem adnék plusz 4 ezret. Annyiért már inkább a Kone XTD, bár az más formájú és méretre is nagyobb.
2015. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a színezés miatt, hanem mert más szenzort használ. Persze javíts ki ha tévedek.
2015. ápr. 10. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem Chromát és nagyon bejön :D gyakran cserélek egeret, veszek egyet, aztán pár hónappal később eladom jó áron. Előtte Rivalom volt, annál jobb a Deathadder Chroma.
2015. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!