Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fx 6300 as procimat érdemes...

Fx 6300 as procimat érdemes lecserélni egy i5 4690k-ra? CSak játékra!

Figyelt kérdés
köszi
2015. ápr. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami komolyabb VGA van mellette akkor biztos észrevennéd a különbséget fpsek terén de ha valami gyengébb VGA lesz mellette akkor nem biztos hogy megéri rákölteni.
2015. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Akkor van értelme cserélned, ha r9 290, illetve GTX 970 vagy ezeknél erősebb videókártyával rendelkezel.
2015. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Játék,felbontás,videókártya függő!

GTA 4,crysis 3 ezeknél tuti jól jön az i5!

Én lecserélném! :)

Haveromnak FX 6300 van nekem I5 2320 (Második generációs i5) És az enyém mégis sokkal jobban teljesít sokszor :D

GTA 4 1.0.7.0 alatt maxon neki sokkal kevesebb a frame :D Videókari meg ugyan az csak átnevezve :D nekem HD 7870 neki meg R9 270X :D Jó az övé kicsit erősebb a lényeg hogy nagyon ritka mikor neki valami jobban fút az is csak a kártya miatt és 5 fps a különbség!

2015. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!