Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Next Gen vagy egy előző...

Roli4every kérdése:

Egy Next Gen vagy egy előző generációs konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Figyelem! Nekem nem fontos egy játéknál, hogy most milyen jó vagy rossz a grafika. Nekem az a lényeg, hogy X360-on vagy XONE-on élvezhetőbb-e pl. a Fifa vagy a PES. Az irányításra gondolok. És a hangok... Válaszotokat előre is köszönöm. U.I.: Az ártól is függ. (Tudom , hogy melyik drágább).

2015. ápr. 12. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

A játékélmény kb ugyanolyan.


Az XONE-on jobb a grafika kb...

2015. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az xbox one már current gen, nem nextgen.. am nekem van eladó fél éves 100 rongy
2015. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Xbox párti vagyok, de az újakból a PS-t anjánlom.Az ára is jobb,grafikája ugyanolyan.

Szerintem az Xbox 360 teljesen megfelelő.

A Te helyedben én régiből Xbxot, vagy újakból PS-t vennék. :)

2015. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fifára ott a PC. Konzolt akkor vegyél ha valami exlusive érdekel. PS4-nek jobb jelenleg mindene (itt NEM gondolok menürendszerre, kontrollerre,... ami egyénenként változik, személyenként kinek mi tetszik, én csak a hardverre és az ár/érték arányra gondolok).

A kérdésedből nekem az jön le hogy nem bírod eldönteni hogy ~110000Ft-ot vagy ~50000Ft költs el. Ha csak a hangok és az irányítás érdekel akkor inkább PC és vegyél hozzá egy kontrollert. Az irányítás konzolos lesz, a játékok olcsóbbak (~10000Ft egy PC-s játék, ~18000Ft egy konzolos), és a multi is ingyen lesz.

Egyébként hangokban és irányításban a két Xbox között szerintem nincs akkora különbség ami megérné a + ~60000Ft-ot.

2015. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!