Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az eszközkezelőből eltűnt az...

Az eszközkezelőből eltűnt az alaplapi videókártya, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Intel HD 4600-as integrált videókártya és egy AMD Radeon R5 M230 van a laptopomban. Az utóbbival valami probléma van, ezért az eszközkezelőben leszoktam tiltani, de időnként újra bekapcsol és megzavarja a másikat is, ezért a drivert újra kell telepítsem.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy nincs bent az eszközkezelőben most az Intel VGA.

Próbáltam leszedeni a drivert és felrakni innen:

[link]

Mielőtt elkezdené a telepítést kiírja hogy " A számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek."

Ilyenkor mit tudok csinálni? Hogy az eszközkezelőben újra megjelenjen? Köszönöm előre is, fontos lenne.



2015. ápr. 14. 09:06
 1/4 Tengor ***** válasza:

Minek tiltod le? Gondolod, hogy te jobban tudod mikor optimális egyiket és másikat használni, mint a mérnökök, akiknek ez a foglalkozása?

Chipset driver a helyén van?

2015. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha mindkettő aktív akkor egyes játékoknál beragad a kép, vagy nagyon alacsony az FPS. Valamiért zavarják egymást, de nincs is annyira szükség az AMD videó kártyára, a másik épp elég azokhoz a programokhoz/játékokhoz amiket használok.

A válaszodat köszönöm, azt hol tudom ellenőrizni hogy rendben van-e a chipset driver?

2015. ápr. 14. 09:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben telepítettem a chipset drivert is a gyártó honlapjáról. Lenovo G510-es laptopról van szó, de a probléma továbbra is fennáll.
2015. ápr. 14. 09:30
 4/4 Tengor ***** válasza:

Megpróbálod feltenni, aztán meglátod, hogy változik-e a helyzet.

A nem megfelelő működés akadhat a rossz driverek hibájából is.

2015. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!