Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX-en rendelt alkatrészeket...

PCX-en rendelt alkatrészeket milyen csomagban hozzák ki?

Figyelt kérdés

Ha rendelek egy komplett gépre való alkatrészt plusz házat összeszerelés nélkül, akkor mibe lesznek csomagolva mikor kihozzák? Egy nagy kartondobozban az összes alkatrész, vagy doboz nélkül ömlesztve? Esetleg egy nagy átlátszó zsákban?


Másik dolog, ha üzletben levő személyes átvételt szeretnék, akkor nem lehet "dobozban csomagolva" kérni, csak "fóliában csomagolva". Ennek mi értelme? És ha nekem nagyon kéne az az nVidia doboz?



2015. ápr. 23. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelésnél kiválaszthatod hogy dobozba legyen csomagolva, vagy fóliába tekerve.
2015. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy érted az összes alkatrész egy nagy dobozban lenne, vagy pedig egy nagy fóliában?
2015. ápr. 23. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy szemeteszacskóba rakták, jól összetixózták azt ennyi. Nem szép, de nagyon hatékony.
2015. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"És ha nekem nagyon kéne az az nVidia doboz?" Az alkatrészeknek minden esetben van saját dobozuk, azt választhatod ki, hogy az alkatrészek dobozát milyen csomagolásban hozzák ki. Milyen lenne már, ha egy videokártyát csak úgy beleraknának egy dobozba minden nélkül?
2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
˘OEM kiszerelés.
2015. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Nekem is.


De most na... ha kartondobozba hozták volna ki, is landolt volna a kukába. :P

2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!