Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD sentinel az utóbbi kb.2...

HDD sentinel az utóbbi kb.2 hétben ezeket a hibaüzeneteket küldte, aggódjak?

Figyelt kérdés

[link]


Nem a saját laptopom és még nincs egy éves se. Ami miatt már eleve felraktam a HDD sentinelt, mert videó lejátszáskor érthetetlenül sokszor meghalt a lejátszó és nem a VLC hibájának tűnt, inkább arra kezdtem gyanakodni - korábbi tapasztalatok alapján - hogy a sérült vinyó részen van a fájl, amit le akarok játszani és ezért csinálja. Ez tapasztalatom szerint egy lassú , de azért nem olyan nagyon lassú, halála a HDD-nek. Szerintetek lehetséges ez egy kevesebb, mint egy éves notinál?



2015. máj. 1. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Amilyen szemét, szutyok merevlemezeket pakolnak bele, esélyes.
2015. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod az előéletét? Hányszor koppintottak rá működés kézben? Én elképzelhetőnek tartom, hogy a halálán van a vinyó.
2015. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tengor ***** válasza:
Lehetséges. Vannak vacak lemezek, de a megbízható gyártóknál is előfordul 1-1 hibás darab.
2015. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez egy toshiba laptop, amit anyukám használt nagy körültekintéssel :) már hónapok óra én használom, de leejtve vagy ilyesmi sosem volt... sőt asztali gépként használtam az idő nagy részében rá van dugva monitor, bill, egér a noti maga meg lehajtott képernyővel van az asztal sarkán.. sztem még van rá garancia, mert nincs egy éves se.. azt ilyenkor lehet érvényesíteni? kondicióra amúgy 95%-ot ír
2015. máj. 1. 20:00
 5/10 Tengor ***** válasza:
Igen, garanciáztasd le! A fontos adatokról legyen biztonsági mentés!
2015. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és a garanciánál hivatkozhatok a HDD sentinel hibaüzeneteire vagy pontosan hogyan indokoljam, hogy cseréljék/javítsák meg? (bár gondolom rossz HDD-t nem javítanak)
2015. máj. 1. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ennyiért nem fogják garanciáztatni. Akkor fogadják el, ha működésében befolyásolja, vagy drámaian rossz állapotban van, pl. kondíció 20%. Amúgy hivatalos, mindenhol HDSentinellel ellenőrzik, mert ez olvassa ki legkényelmesebben a SMART adatokat.
2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tengor ***** válasza:
Hivatkozhatsz a HDSentinelre is, arra is, hogy lassú, arra is, hogy nem olvas fájlokat.
2015. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem PCX-től elhajtottak, mikor még nem volt "gond" a lemezzel, az senkit nem érdekelt, hogy napi 5-6 alkalommal megfagyott, döglődött a vezérlő, meg hogy néha gép sem állt le. Ha reprodukálható, akkor hiba.
2015. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tengor ***** válasza:
Ha ennyire korrekt a szolgáltató, akkor nyugodt lelkiismerettel lehetsz te is az. Ments róla adatot és kicsit rázogasd meg a gép. Majd csökken az a kondíció.
2015. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!