Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU berakás, rosszul?

CPU berakás, rosszul?

Figyelt kérdés

Elsőnek lehet hülyén hangzik, de lehet rosszul berakni az alaplapba a CPU-t ?

Csak azért kérdem, mert amit eddig összeraktam gépet nem volt olyan nehéz belerakni, de a mostani elég erősen kellett azt a kallantyút nyomnom, a proci teteje meg is karcolódott.. de minden megy nem ír hibát semmi 28 fokos, szóval remélem bajt nem csináltam, csak mondom megkérdem, hogy megnyugtassam magam :D.



2015. máj. 1. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul raktad volna be, annak azonnal láttad volna az eredményét sárá füst formájában :))Jól van beszerelve.
2015. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkarcolódott? Azt hogy?


Amúgy ha működik, elvileg nincs baj.

2015. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis sűrű :))
2015. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ahogy nyomtam le azt a kallantyút az alaplapnak a lemeze a tetejéhez nyomódott elég erősen és végig húzta(nem annyira, de látni, hogy karcos, bár rajt a h105, szóval mind1 :D). Köszi a gyors választ.
2015. máj. 1. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sapkát karcolta, az egy hővezető réteg a processzor felett. Ha pasztázod szerintem észre se fogod venni a karcot.
2015. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt a kis ezüst lemezt amire írva van, hogy milyen processzor meg még pár dolog, azt kicsit, de jól bekentem rátettem a hűtőt így nem látszik (amúgy se nagyon, csak kicsit furcsa volt.).
2015. máj. 1. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
az hővezető nemszámít
2015. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!