Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy csak...

Mitől van az, hogy csak egyszer és hirtelen elmegy a billentyűzet és jelzi, hogy az USB kábel nincs csatlakoztatva megnézem az USB kábeljét és teljesen bevan dugva mint ahogy úgy hagytam. De pár perc múlva visszajön, valami megoldás erre?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz az alaplapi/billentyűzet csatlakozó, esetleg megtört a kábel.

Persze, van megoldás, vegyél másik alaplapot\billentyűzetet(és igen, ki tudod szűrni, hogy mivel van a baj, dugd át egy másik slotra - amiről biztosan tudod, hogy működik -, ha akkor is csinálja, akkor billentyűzet).

2015. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múltkor vettem egy új bilentyűzetet és akárhova dugom mindig ugyan azt írja, hogy nincs csatlakozva. Akkor gondolom az alaplappal van a gond.
2015. máj. 4. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést ezt kihagytam : meg a régebbi billentyűzetemnél is ez volt a gond mindegyik portnál.
2015. máj. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!