Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgatót vegyem?

Melyik fejhallgatót vegyem?

Figyelt kérdés
Nos most szeretnék venni egy fejhallgatót és a bőség zavara miatt nem tudok dönteni teszteket mindegyikről olvastam, felhasználói véleményeket is ha tudtam, és pár kivétellel mindegyikről volt rossz is amik olyanok hogy nem igazán szeretnék belefutni. A jelöltek: Kingston HyperX Cloud, ROCCAT ROC-14-501 KAVE - SOLID 5.1, SENNHEISSER RS160, Razer kraken chroma, meg talán egy siberia V3. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Már csak azt kéne kifejtened, hogy milyen célra akarod, és milyen hardver mellett.


Csak mert 5.1-hez 5.1-es hangkártya is kell, nem beszélve a razer kraken-ről, ami egy minőségi hangkártya nélkül kifejezetten szar (tapasztalat).

2015. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A többit nem ismerem, nekem beyerdynamic van USB-s erősítővel, és tökéletesen kiegészítik egymást. De szimplán az integrált hangkártyára dugva ez is fika.
2015. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan mindenre :"D az alaplap egy msi z97 gaming 5 aminek az alaplapi hangkártyája egy sound blaster cinema 2. Akkor a kraken bukta de ha úgy lesznek a vélemények hogy roccat az mellé mindenképp vennék egy hangkártyát azt olvastam hogy az asus xonar DG (?) jó neki.
2015. máj. 5. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A xonar kártyák általában jók.


Amúgy én a roccat-et választanám. A sennheisser nem jön be, a kingston meg maradjon a saját kategóriáján belül, ne okoskodjon fejhallgatók terén :D Mellesleg az inkább gaming fejhallgató.

2015. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!