Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS laptopot szeretnék,...

Jarkid23 kérdése:

Egy ASUS laptopot szeretnék, mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön külsőre és belsőre is az ASUS X555LB-XO053D notebook i3 5010U procival, 4GB RAMmal és egy GeForce GT 940M VGA-val. Mivel eléggé úgy modellről van szó, ezért csak kevés értékelést találtam róla. Elsősorban az érdekelne hogy van-e valaki akinek ugyanez a laptop megvan és mennyire elégedett. Igen játszani is szeretnék vele, de nem tervezem mediumnál tovább húzni a játékokat. Ugyanilyen DELL egy 60ezerrel drágább, ezért is szerettem volna megtudni hogy főleg olyan akinek van X szériás ASUS laptopja, mennyire elégedett. Sokszor olvastam hogy elég gyenge az anyagminősége, de azért egy pár évet ki szeretnék vele húzni. Még egy fontos zárásul. Keresgettem hogy hol található ennek a modellnek a hűtés kivezető nyílása, mert sokan mondták hogy ahol balra van tolva a TouchPad ott ugye a jobbkezesek csuklótámasznak tudják használni a laptopot. És hogy ha a jobb oldalon fújja ki a levegőt az nagyon kényelmetlen. Van esetleg valaki aki tudja hogy melyik oldalon található itt a kivezető?

2015. máj. 7. 00:47
 1/3 hypno ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IU_FtP8VCik


0:28-nál jól látszik a hűtő. Szerintem hátrafelé fúj.

2015. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Nincs ilyen gépem, de itt mindkét oldaláról van nagyméretű kép:

[link]

Közvetlen linkek:

[link]

[link]

Egyik oldalon sem látszik kivezetés, valószínűleg hátul lehet.


A touchpad mindig a Numpad részt leszámítva van középen. A régi laptopoknál ahol nem volt Numpad, ott teljesen középen volt, amióta van Numpad, azóta kicsit balra tolva. Gépelésnél így jobb, mintha "teljesen" középen lenne, akkor a jobbkéz állandóan rajta feküdne.

2015. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszi, az valószínűleg a legjobb ha hátul van mert a lehető legkevésbé fog zavarni és nem fogja akadályozni semmi a kifújásban. Ami a TouchPad-et illeti, nem hiszem hogy gondom lenne a megszokással, csak az volt a fontos hogy ne jobb oldalon fújja a levegőt.
2015. máj. 8. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!