Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel skylake vagy amd am4?

Intel skylake vagy amd am4?

Figyelt kérdés
A jővőben szeretnék új gépet vásárolni, de nem tudom melyik új foglalatra építsek. Tudom még nem sok mindent tudunk róluk de szerintetek melyikkel járnék jobban. (Játszanék a gépen). Illetve a skylake igp-je kb hány százalékkal lesz erősebb a mostani hd4600-tól?

2015. máj. 10. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
skylake
2015. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az nem AMD Skybridge?
2015. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 halalfalo ***** válasza:
32%
AMD-ből FM3 jön, ha jól tudom. Ha jó lesz az új architektúra, akkor okozhat meglepetéseket, de egyelőre nem sok mindent tudni róla.
2015. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem skybridge, azt az amd elrakta késöbbre. Am4 és fm3 is jönni fog.
2015. máj. 10. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a Skylake processzort venném jelenleg! I5-6500-nak Ugyan az lesz a órejele mint a jelenlegi i5 3470 procimnak és minden igaz 24-25%-al lesz erősebb! :D

AMD jövőre a zent fogja kiadni de ha olyan ereje lesz mint a FX szériának akkor többet érsz egy második gerenációs i5 2400-al is! De majd meglátjuk a teszteket, ha tényleg 16 magos processzort csinál az amd akkor a DX 12 az egyetlen esély hogy feltámadjon a az amd! De viszont GTA 4 alatt lehet gyengébb lesz LOL Szóval csak új játékokban lesz szerintem előny DX 12-ben :D Régi játékok lehet megfogják de majd meglátjuk :D

2015. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2015. máj. 11. 14:11
 7/11 anonim válasza:

AM4 fog jönni jövőre az AMD-től,és elvileg elég ütős lesz.

olyan hírek keringenek,hogy 40%-al több lesz az IPC,16mag,extrém magas órajelek,stb.minden esetre várom,érdekes lesz.

azt meg azért főleg nem gondolom,hogy az i5-2400 kategória még mindig erősebb maradna,mint a leendő AM4.

2015. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a skylake igp-je 50-60%-kal erősebb lesz.
2015. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát mivel még nem sokat tudni róluk így nem lehet mit mondani.

A Skylake az most az IGP-re erősít nagyon sokat cpu terén nem hiszem hogy túl sokat erősödne.

Az AM4 meg szerintem mivel tanult az AMD az fx-ből így ha nem akar megint nagyot bukni akkor megcsinálja jól.

FM3 pedig szerintem megint marad az APU-nak ami megint nem egy hátrány mert az APU-k elég jól sikerültek neki.

De meglátjuk jövőre mi lesz.

Bár én azt mondom várni rá nagyon nem éri meg mert amikor kijön baromi drága lesz és ha kijön nyáron majd csak olyan ősz fele éri meg beruházni rá mert addigra rendeződik az ára.

2015. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég pénzem úgyis csak áprilisra lesz tehát addig még van időm.
2015. aug. 6. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!