Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tudni az Acer...

Mit lehet tudni az Acer Aspire E5-572G-52PE laptopokról, mennyire ajánlott vétel ez a 150-160000 Ft-os kategóriában?

Figyelt kérdés

Tekintettel a processzorára, videókártyájára és egyéb felszereltségére.


Mellényúlok ha egy ilyet veszek?

Milyen "betegségei" lehetnek majd a használat során?

Van itt olyan, aki egy ilyen laptop gazdája?



#működés #Acer #alternatíva #laptop #Aspire E5-572G-52PE #felhasználói tapasztalatok #meghibásodási lehetőségek
2015. máj. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Internet, filmnézés stb. használatára tökéletes és nem nyúlsz vele mellé. Ha viszont játszani szeretnél, és újabb játékokkal, akkor előbb utóbb ha lehetséges a RAMot ki kell bővíttetned 8GB-ra a probléma mentes futtatáshoz. Összességében a videókártyája és a processzora több mint király :)
2015. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Neked is ilyen van vagy volt?

Saját tapasztalat alapján írtad a válaszod vagy "csak" megnézted a laptop gyári adatlapját és az alapján alkottál véleményt?

2015. máj. 21. 21:22
 3/4 Jarkid23 válasza:
Nem akarok reklámozni vagy ilyesmi, és előre leszögezném hogy nincs ilyen laptopom, de egy hónap múlva szeretném megvenni és eldöntöttem hogy ilyet szeretnék, elég alaposan utánanéztem. Én egy ASUS X555LB-XO095D laptop mellett döntöttem, webshopban 160000 Ft minimum. Viszont 5. generációs az i5 processzora (5200U) és eggyel újabb VGA hajtja (GT 940M) ami 10-15%-al jobb mint a 840M. Az ASUS és az Acer közt anyagminőségben nincs nagy különbség, mindkettő ázsiai gyártmány, de attól még dícsérik. Annyi a különbség hogy az ASUS X555LB újabb gyártmány ezért optimálisabb az újabb szoftverekhez. És van rá 2 év központi ASUS garancia. Eleinte én is Lenovoban vagy Acerben gondolkodtam de ezt is nagyon dícsérik. Ha viszont kinézetre nem tetszik, vagy jobbnak találod az Acer-t az is jó választás. Remélem tudtam segíteni :)
2015. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Eszerint nem lenne rossz vétel. :)

Ha esetleg olyan valaki is járna erre, aki gazdája egy ilyen Acer laptopnak és naponta használja több órán keresztül, vagy aki munkájánál fogva kereskedőként, szervizesként találkozott már vele, örülnék a véleményének.

2015. máj. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!