Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone 6 és apple watch VAGY...

Iphone 6 és apple watch VAGY galaxy s6 és galaxy gear?

Figyelt kérdés
Xperia Z1-em van, de mostanra alig bír ki fél napot az akksija, ezért váltani szeretnék. Melyiket ajánljátok?

2015. máj. 25. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából rajtad áll.

Az apple mobilok előnye, hogy ugyan az a felépítése, tehát ha volt már iphone-od, ezzel is mindent meg tudsz csinálni. Ha nem értesz a mobilokhoz különösebben, és nem akarod személyre szabni, vagy órákat tölteni a manual tanulmányozásával, akkor iphone.


Samsung galaxy-k androidos felülete elég nagy szabadságot ad személyre szabás tekintetében. Cserébe viszont az elején pár órát rá kell szánni a leírásra, hogy felfogd, mi, merre, hogyan, hol található a mobilon. Ha szereted piszkálni a mobilokat (applikációk) és nem vagy analfabéta a témához, akkor Galaxy.


Én Android párti voltam, most is az vagyok, nem tagadom, de igazából te tudod eldönteni, neked melyik jön be jobban.


Órákat sose próbáltam, szerintem baromság, úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.

2015. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 +1
2015. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!