Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PCX már nem szokott átverni...

A PCX már nem szokott átverni embereket a garanciával? Egy-két éve tengernyi panasz volt róluk. Csak garanciális tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok cucc a gyártóhoz garis csak.

Nekem videókártya problémám volt,1 hét múlva kaptam a mailt hogy jön a vadiúj,nekem a tapasztalataim jók velük (2 hónapja gtx 970)

2015. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem régóta ismerem a boltot, ami feltűnt, hogy néhány termék garancia ideje mintha kevesebb lenne, mint amit a gyár vállal. De most nem tudnék példát mondani.


Mondjuk nem számít, mit írnak garanciát a számlára, a gyártói garancia automatikusan vonatkozik rád, arról a jogodról nem tudnak lemondatni.


Egy dologra kell figyelni, ha összeépítik a gépet, akkor viszont redukálhatják 1 évre a garanciát, hiszen egy "új" terméket állítanak elő. (nem tudom, hogy élnek-e ezzel) Ez fontos. Jó 10 éve másik boltban megszivattak egy ilyennel, holott nem is ők rakták össze (nem is vettem csak 5 alkatrészt a gépbe), csak megkérdezte, írhatja-e a számlára, hogy számítógép konfiguráció, mire én belementem. Később meg nem tudtam a garanciát érvényesíteni, holott valamire 2-3 év is volt. Fogyasztóvédelem pedig semmire se való, hiába mondtam, hogy 5 alkatrészből nem lehet konfigurációt összeállítani, ami megy is. (ház és táp volt nekem).

2015. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!