Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows-on létezik "összes...

Windows-on létezik "összes tartalom törlése" lehetöség?

Figyelt kérdés

Dell Latitude, Windows 7

Tele van a C meghajtó és foglamam sincs mivel, de lelassult a gép, idönként ujra indul magától. Szoftvert frissiteni már nem érdemes, mert ahhoz öregecske.

Létezik olyan opció, amivel törlödik a gépröl minden, de az op.rendszer érintetlen marad?



2015. máj. 28. 16:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

" beírod a futtatásba "

Azt hogy csinálom

2015. máj. 28. 17:12
 12/21 A kérdező kommentje:
?
2015. máj. 28. 17:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Windows + R billentyűkombináció, ha jól emlékszem.
2015. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ezt sem engedi törölni, nem vagyok jogosult

Mindenkinek köszi a segítséget, de inkább szervíz. Nem akarom elcseszerinteni :)

2015. máj. 28. 17:25
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudod elcseszerinteni, hacsak nem esel neki egy kalapáccsal. Ha azt sem tudod, hogy mitől lassú, akkor a szerviz lehúz egy csomó pénzzel, majd másfél hónap múlva valószínűleg ugyanilyen lassú lesz.
2015. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

vírusírtó van rajta ?

Ami még sokat dobna rajta az a Advansed system care telepíted futtatod és a szemetet törli meg gyorsít is némileg a gépen.Ha sikerül fizetős kódot szerezned hozzá hogy akkor meg elégé látványos gyorsulást hozhat

2015. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A Lemezkarbantartóval most lepucoltam 5BG-t, remélem segít valamelyest.


Igen van, Avast. Azon is van karbantartó ha jól tudom.


Köszi a tippet, kipróbálom !

2015. máj. 28. 17:36
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor az oprendszerrel van a galiba, ha "nem vagy jogosult". Advanced Systemcare régen volt jó, az én gépemet most csak belassította, bár lehet az más miatt volt. A jogosultságot meg szokta kérdezni, hogy elérhetővé teszed-e, ha ilyen opció nincs, akkor vírusra gyanakodnék. Ja igen, az Avast ganélapátolásra is alig jó.
2015. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az advanced letakarított még 20 Gigát, helyre állított pár dolgot ( fogalmam sincs mit. :) )

Így most sokkal jobb.

Köszi a tanácsokat, zöld kéz mindenkinek!

2015. máj. 29. 08:14
 20/21 anonim ***** válasza:

Jó hogy megleltem ezt a kérdést. Asztali gépünk mindegyik meghajtója totál tele. Lassú mint a csiga. :(

Nem telepítettem mostanába semmit.

Systemet szoktam használni, de valahogy kevés dolgot pucol le. Csak a reklám maradványokat.

Vezérlőpultba megleltem a lemez karbantartást, remélem talál egy rakat dolgot ami nem kell, és gyorsabb lesz.

2015. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!