Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy Lenovo...

Szeretnék venni egy Lenovo Z50-75 (80EC004HHV) notebookot. Kb 160. 000 ft. Alul megosztottam az információkat a géppel kapcsolatban. Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Megyek ki külföldre hosszú időre, ezért kellene. Emellett szórakozni is szeretnék tehát ilyen league of legends, gta4, és még sok más hasonló játék (nem a legújabbak a legdurvább gépigényekkel!)


Processzor, Ghz:

AMD FX-7500 (2.1 , 4 mag)

Memória, GMb:

8 (DDR3) GMB

HDD, Gb:

1000 GB

Kijelző:

15,6" FHD LED fényes

Optikai meghajtó:

DVDRW SM

LAN:

Videokártya:

2048 MB AMD Radeon R7 M260DX


Tehát vélemény? Mi rossz, mi nem rossz, más ajánlat esetlek? Köszönöm szépen!



2015. máj. 31. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem korrekt. Bár a webcam ratyi, és feltételezem, mivel lenovo a hálózati adapterek is azok, de egyébként a többi jó.
2015. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Webkamera integrált 720p HD, ezzel mi baj lehet? Kevés képet ad le másodpercenként? Vagy félreírtad videókártyára gondoltál?
2015. máj. 31. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
0,1 vagy 0,3 Mpixeles ha jól láttam valahol, ami igaz azt jelenti a gyakorlatban, hogy még rendes napfénynél se lesz tökéletes, félhomályban pedig már ratyi a videó, de persze ez kiküszöbölhető egy külső eszközzel, ha szükség van rá.
2015. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi szépen megnyugtattál!
2015. máj. 31. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!